Hakkımızda

Üç mühendis arkadaşın ortak girişimi olarak 2000 yılında kurulan firmamız, Güven Mühendislik Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti 10,000 m2 alan üzerinde toplam 6,000 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Fabrikamızda 21 mühendis ve toplam 70 kişilik yüksek deneyimli ve kalifiye kadrosu ile son teknolojiye uygun makina parkımız ve en gelişmiş üretim yöntemleri kullanılarak makinalarımızı üretmekteyiz.

Firmamız, yaklaşık 25 yıllık makine imalat tecrübesi sayesinde GMM markası ile Kablo Üretim Makinaları ve COROBO markası ile otomatik depolama sistemleri üretimi yapmaktadır. BLOWAY markası ile ambalaj sektörüne girmiştir.

BLOWAY PET Şişirme Makinalarındaki, yüksek verimlilik, en az servis ve bakım maliyeti ve düşük enerji kullanımı sayesinde firmamız kısa sürede sektörde aranılan ve iyi firmaları arasındaki yerini almıştır.

Firmamız; ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi (OHSAS) ile TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir. Kalite sistemimiz, üretim alanımızdan ofislerimize kadar her alanda benimsenmiştir.

Üretmiş olduğumuz makinaları CE li olarak üretmekteyiz.